Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 2 tablety

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 2 tablety

Dostupná doprava:

  • Česká pošta - balík do ruky 79 Kč
  • Doručí do 24-48 hod.

  • Slovenská pošta 110 Kč
  • Doručí do 3 dnů.

149 Kč
VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 2tablety ViaMax - účinné afrodisiakum pro muže. Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěma způsoby.
Množství
Vyprodáno

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 2 tablety ViaMax - účinné afrodisiakum pro muže - Jeden z nejúčinnějších přípravků na erekci. Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěma způsoby. ViaMax blokuje enzym phosphodiesterase-5 nebo PDE-5. To pomáhá svalstvu penisu v uvolnění a přílivu většího množství krve do penisu. ViaMax také podporuje hormonální mechanizmy odpovědné za sexuální výkon. Přípravek výrobce ze Švédska na zlepšení erekce a zvýšení sexuální chuti pro muže. V balení 2 tabletky, doporučené dávkování : 2 tablety vzít cca 1 hodinu před sexuálním aktem. GARANTUJEME ÚČINNOST TABLET!

Consult your doctor
Konzultujte se svým lékařem

via2

No customer reviews for the moment.

chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.