Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

  • -150 Kč
VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 20 tablet

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 20 tablet

Dostupná doprava:

  • Česká pošta - balík do ruky Zdarma
  • Doručí do 24-48 hod.

  • Slovenská pošta Zdarma
  • Doručí do 3 dnů.

1 199 Kč
1 049 Kč Ušetřete 150 Kč

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 20 tablet ViaMax - účinné afrodisiakum pro muže. Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěma způsoby.

Množství
Vyprodáno

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 20 tablet ViaMax - účinné afrodisiakum pro muže - Jeden z nejúčinnějších přípravků na erekci. Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěma způsoby. ViaMax blokuje enzym phosphodiesterase-5 nebo PDE-5. To pomáhá svalstvu penisu v uvolnění a přílivu většího množství krve do penisu. ViaMax také podporuje hormonální mechanizmy odpovědné za sexuální výkon. Přípravek výrobce ze Švédska na zlepšení erekce a zvýšení sexuální chuti pro muže. doporučené dávkování : 2 tablety vzít cca 1 hodinu před sexuálním aktem. GARANTUJEME ÚČINNOST TABLET!

Consult your doctor
Konzultujte se svým lékařem

via20

No customer reviews for the moment.

chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.