Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Red Power

red power

NOVINKA, která předčí vaše očekávání! Účinkuje do jedné hodiny od užití, nástup účinků je pozvolný a působí až 24 hodin Konzultujte se svým lékařem (Consult your doctor)

1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Red Power 10 tobolek + 1...

Red Power - Novinka, která překvapí. 10 tablet v balení + 1kus Runner pitný gel zdarma. Red Power - Novinka, která překvapí - potravinový doplněk Tato novinka vás mile překvapí. Red Power působí do jedné hodiny a jeho účinky trvají až 24 hodin. Ať už si chcete jen tak zpestřit víkend, nebo zazářit před svoji přítelkyní, je tato novinka Red Power pro vás jak dělaná! Lze opakovaně souložit. Red Power je určený pro muže, kteří touží zvýšit kvalitu svého sexuálního života. Red Power dává každému muži sílu, která mu pomůže docílit kvalitnější, opakovanou erekci a výrazně silnější sexuální prožívání. Dalším důležitým vlivem Red Power je posílení vašeho sebevědomí v sexuální rovině úspěchy u sexuálního partnera. Red Power je určen pro všechny muže, kteří chtějí: zvýšit pevnost a dobu své erekce dosáhnout pravidelnou erekci bez výpadků dosáhnout častější erekce v dlouhém čase (účinný až 24 hodin) zvýšit svojí sexuální výkonnost Účinky u mužů: tvrdá erekce do 1 hodiny účinnek až 24 hodin (časté erekce, lze opakovaně souložit) větší a pevnější penis (díky nadprůměrnému překrvení) prodlužuje dobu pohlavního styku zvyšuje chuť na sex nedráždi žaludek, je rychle vstřebatelný bez lékařského předpisu! Efekt jedné tablety může trvat až 24 hodin! Obsah: Red Power patentovaná bylinná složka ® Balení: 10 tablet v jednom balení Dávkování: 1-2 tablety zapijte dostatečným množstvím tekutiny alespoň 1 hodinu před plánovaným pohlavním stykem. Pro lepší účinnek je možno tabletu spolknout na lačný žaludek. Upozornění: Tablety Red Power jsou určeny pouze mužům nad 18 let. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy! Výrobek nesmí užívat osoby trpící srdečně-cévními onemocněními. Potravní doplněk neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí! Objednáním produktu(ů) na našich stránkách stvrzujete, že netrpíte žádným srdečně-cévním onemocněním a přečetl jste si obecná Důležitá upozornění ( zde ) k přípravkům podporující erekci. Consult your doctor Konzultujte se svým lékařem složení: Tribulus Terrestris extrakt 90% saponinů 200 mg, L-arginin 50 mg, Maca Peruánská 100 mg, Ženšen pravý 30 mg, L-citrulin 30 mg, L-Lyzin,teobromin (extrakt ze semen kakaovníku pravého) 10 mg, Vit. C 1 mg, želatinová tobolka. Inulin – plnivo
Cena 399 Kč