Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Diskrétní zaslání balíčků a zásilek.

Diskrétní dodání je na našem serveru samozřejmostí. Jistě Vás zajímá, jak bude Váš balíček vypadat !?

 

Balení a vzhled zásilky:

Úplně všechny balíčky, které Vám posíláme jsou zabaleny diskrétně, dodán bude Českou poštou. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Zboží bude expedováno v různě velkých klopových krabicích a v případě, že se jedná o menší zásilky, kde nehrozí poškození přepravní společností v bublinkové obálce. Vaše zboží je uvnitř krabice zabezpečeno proti pohybu a poškození bublinkovou folií, balícím papírem nebo jiným bezpečným výplňovým materiálem.

 

Obavy mnohých klientů, že doručovatel potřesem zásilkou zjistí, co se uvnitř balíčku nachází nejsou na místě. Vnější vzhled balíčku ani v nejmenším nenapovídá, že se jedná o erotické zboží. Na balíčku je jako odesílatel uveden provozovatel serveru a zní následovně:
 

P.O. BOX

Rozhodně se nemusíte bát jakékoliv trapné situace při přebírání zásilky. Nikdo z obalu neurčí, jaký druh zboží je přepravován.